D.U.K

Kokia yra pristatymo garantija?

Pristatymas ledclock.lt parduotuvėje yra registruotas! Pasimetus prekei mes Jums išsiųsime naują prekę arba grąžinsime pinigus.

Ar yra pinigų grąžinimo garantija?

Taip, Jūsų 100% pasitenkinimui ir norėdami užtikrinti, kad Jūs pirktumėte be jokios rizikos suteikiame pinigų grąžinimo garantiją. Jūs turite teisę per 14 kalendorinių dienų nuo prekės gavimo dienos grąžinti prekę ir atgauti visus pinigus, tačiau prekė turi būti išlaikiusi naujos prekės prekinę išvaizdą, jeigu Jūsų prekė turi naudojimo žinių – deja jos negalėsime pasiūlyti kitiems klientams, nes mes prekiaujame tik naujomis prekėmis, tokiu atveju mūsų vadybininkas susisieks su Jumis aptarti kompensacijos dėl Jūsų patirtų nepatogumų.

Kaip gausiu prekę po apmokėjimo?

Pristatymo diena, mes Jus būtinai informuosime apie prekės pristatymą, taip pat Jūs galėsite matyti kur keliauja prekė su savo siuntos numeriu.

Koks yra pristatymo laikas?

Mūsų prekės yra išskirtines ir itin greitai išparduodamos, mums prekes gavus iš gamintojo dažniausiai jas išparduodame tą pačią dieną. Siekdami Jums pasiūlyti galimybę įsigyti prekes visą laiką, mes jas Jums pristatysime per 1-3 darbo dienas.